Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ОФИС
град София, Център
999 €
1 953.87 лв.

(10.52 €, 20.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 11:29 на 25 март, 2026 год.
Обявата е посетена 346 пъти.
Площ:
95 m2
Етаж:
Партер от 3

Описание на имота:

Представяме Ви помещение находящо се в центъра на град София, улица Лайош Кошут 5.

Основни Характеристики
Площ: 95 кв.м.
Етаж: Висок партер
Статут: Апартамент (подходящ за разнообразни дейности)
Сградата е санирана.

Разпределение:
Голямо общо помещение, което може да бъде разделено на 3 отделни работни зони според нуждите на Вашия бизнес.

За контакт:
0876717719
Брокер:
Петър Башаев
0876717719
Офис: RE/MAX City
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕМАКС СИТИ
0888776579
РЕМАКС СИТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
remaxcity.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Витоша 85
http://www.remax.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ОФИС
град София, Център
Обява: 2h176527123407483

999 €
1 953.87 лв.
(10.52 €, 20.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност